fbpx
 

Ekstrakt z bezkofeinowej zielonej herbaty

Zawartość w 1 tabletce - 7,5 mg
  • W jednej tabletce Dianamed znajduje się więcej polifenoli niż w jednej filiżance zielonej herbaty.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty zapewnia silne działanie antyoksydacyjne w organizmie. Dzięki prozdrowotnym polifenolom, w tym 3-galusan epigallokatechiny (EGCG) – silny antyoksydant, regeneracja psich stawów przebiega szybko i prawidłowo.
  • Polifenole w zielonej herbacie są silnymi przeciwutleniaczami i wspierają zdrowie układu sercowo-naczyniowego i immunologicznego.
  • Zielona herbata jest odpowiedzialna za spowalnianie rozwóju demencji starczej, jednocześnie mając dobroczynny wpływ na problemy skórne.
SERCE:

Zażywanie suplementów bogatych w ekstrakt z zielonej herbaty można zaliczyć do profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych. Pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia nadciśnienia, zawału serca lub udaru. Zawarte w zielonej herbacie polifenole i katechiny wykazują działanie przeciwnowotworowe.

BOGACTWO WIELU SKŁADNIKÓW:

Zielona herbata zawiera wiele cennych dla zdrowia składników. Do najważniejszych należą: witaminy C, B, E, K, aminokwasy, garbniki, mikroelementy, takie jak cynk, potas, mangan, fluor, miedź i wapń. Wspomagają one organizm w walce i zapobieganiu schorzeniom wielu narządów.

NATURALNE PRZECWIUTLENIACZE:

Do naturalnych przeciwutleniaczy zaliczymy wcześniej wspomniane witaminy C, A, E. Oprócz witamin istotne są także inne składniki: mangan. cynk, selen, koenzym Q10, karotenoid, polifenole. Badania wykazują, że katechiny zielonej herbaty pomagają zwiększyć aktywność przeciwutleniaczy w osoczu a także mogą zapobiegać utlenianiu innych przeciwutleniaczy.

BRAK KOFEINY:

Działania niepożądane związane są zawartością kofeiny, glinu oraz polifenoli w zielonej herbacie mogą zmniejszać biodostępność żelaza. Dlatego w naszych suplementach zdecydowaliśmy się na ekstrakt bezkofeinowy, który uchroni Twojego psa przed wypłukiwaniem się żelaza.

METABOLIZM:

Zielona herbata ze względu na zwiększenie metabolizmu glukozy jest popularnym składnikiem suplementów wspierających odchudzanie. Badania dowodzą, że tego rodzaju dodatek może rzeczywiście pomagać zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej.

BRAK OPUCHLIZNY:

Na skórę można stosować zieloną herbatę także w sposób leczniczy. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza opuchliznę i zaczerwienienia, wspomaga także gojenie ran i działa przeciwzapalnie.

https://www.dianamed.pl/wp-content/uploads/2022/07/Dianamed-uciete-600x110.png
O nas
ul. Szczęśliwicka 62, 02-353 Warszawa
+ 48 785 733 752
Newsletter