fbpx
 

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kim jesteśmy

Jesteśmy tym, czego potrzebujesz. Tak właściwie Ty i Twój pies. Codziennie pracujemy nad tym, aby dostarczyć Twojemu pupilowi jak najlepszej jakości naturalne składniki, które zamknięte w małych kapsułkach będą chronić go przed dysplazją czy wspierać w prawidłowym rozwoju zapewniając świetny komfort życia każdego dnia. Chcemy edukować i być wsparciem dla wszystkich, którzy będą tego potrzebować. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie Twojego pupila i Twoje potrzeby z nim związane.

Dlaczego to robimy?

Skupiamy się na rozwiązywaniu pogłębiającego się problemu dysplazji wśród psów oraz wsparciu ich właścicieli w dostarczaniu swoim podopiecznym prawidłowej palety składników aktywnych potrzebnych do zdrowego funkcjonowania. Chcemy uświadomić społeczeństwo, że odpowiednia suplementacja w fazie wzrostu jest potrzebna, a dysplazja stawów nie jest wyrokiem skazującym psa na cierpienie do końca życia. Staramy się dawać nadzieję właścicielom tych czworonogów, którym zależy w szczególności na dobrostanie ich czworonożnych pociech. Aktywnie działamy na wielu różnych social mediach, które służą nam do przekazywania wielu cennych informacji dotyczących psiego życia. Sami jesteśmy właścicielami psów i zmagamy się z Twoimi problemami i dylematami na co dzień. Dianamed powstało właśnie po to byś nie musiał/a się już martwić!
https://www.dianamed.pl/wp-content/uploads/2022/07/Arkadiusz-Stachowiak-edited-768x769-1.jpg
Arkadiusz Stachowiak
ZAŁOŻYCIEL

Dlaczego Dianamed?

Dianamed powstało z myślą o stworzeniu kompleksowego rozwiązania dedykowanego psom aktywnym, rosnącym, a także będącym w grupie narażonej bądź już chorej na dysplazję stawów, która dotyka coraz więcej radosnych czworonogów. Nasza misja stworzenia tych suplementów wynika z osobistego poczucia niesienia pomocy zwierzętom. Jako jedna z nielicznych marek, które działają obecnie na rynku weterynaryjnym, oferujemy pełną transparentność naszego produktu oraz gwarantujemy jego naturalny, innowacyjny skład, stworzony pod okiem specjalistów. Jednocześnie zapewniamy Tobie i Twojemu psu kompleksową ochronę zdrowia, która zaowocuje szczęśliwym życiem.

Nasze suplementy

Nasza unikatowa formuła stanowi kompleksową bombę witaminowo-odżywczą,
która poprawi samopoczucie i zdrowie Twojego psa na długi czas. Kupując
suplementy Dianamed dokonujesz najlepszego wyboru dla Twojego pupila!
https://www.dianamed.pl/wp-content/uploads/2022/07/Dianamed-uciete-600x110.png
O nas
ul. Szczęśliwicka 62, 02-353 Warszawa
+ 48 785 733 752
Newsletter