fbpx
 

Dianamed na mięśnie, czy nadchodzi przełom?

2024-01-090

Pielęgnacja mięśni psa, zwłaszcza dla tych, które są aktywne fizycznie, jest kluczowa dla zapewnienia im długiego i zdrowego życia. Wielu lekarzy weterynarii oraz zoofizjoerapeutów zastanawia się co na mięśnie dla psa będzie skuteczne we wspomaganiu terapii. Suplementy zawierające przebadane naukowo składniki mogą znacząco wspierać zdrowie mięśniowe, zwiększać wytrzymałość i zapobiegać problemom związanym z wiekiem. Dianamed rozpoczyna pierwsze działania celem wprowadzenia skutecznego i bezpiecznego preparatu na mięśnie dla psów. Preparat ten będzie de facto pierwszym profesjonalnym tak skomplikowanym preparatem na mięśnie dla psów w Polsce!

Preparat ten zawierać będzie:

  1. Suszone żółtko jaja: Jest źródłem wysokiej jakości białka, zawierającego pełny profil aminokwasów egzogennych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Białko jest kluczowe dla budowy i regeneracji mięśni.
  2. HMB: Składnik ten wspomaga budowę mięśni, zwiększa ich masę i wytrzymałość. Przeciwdziała także atrofii mięśniowej, co jest szczególnie ważne w profilaktyce starzenia się organizmu psa.
  3. L-glutamina: Ten aminokwas odgrywa dużą rolę w tkance mięśniowej. Poprawia procesy anaboliczne i regenerację tkanek po aktywności fizycznej, a także wspiera odnowę glikogenu w mięśniach, co jest istotne dla utrzymania energii.
  4. L-karnityna: Ułatwia wydajność pracy mięśni, zapobiega ich zanikowi, a także wspiera metabolizm w trakcie wysiłku fizycznego.
  5. Chlorella: Ta alga jest bogata w witaminy i minerały, szczególnie z grupy B. Ma działanie detoksykacyjne, wiążąc metale ciężkie i toksyny, co pośrednio wspiera zdrowie mięśni.
  6. Ekstrakt z żeńszenia syberyjskiego: Jako adaptogen, poprawia metabolizm tłuszczów i oszczędza zapasy glikogenu w mięśniach, co przekłada się na lepszą wytrzymałość.
  7. Ekstrakt z korzenia arktycznego: Kolejny adaptogen, który pomaga w redukcji stresu i wyczerpania fizycznego, co jest ważne dla ogólnego stanu zdrowia i wytrzymałości mięśni.
  8. Witamina E: Jest antyoksydantem chroniącym przed stresem oksydacyjnym, który może powstawać podczas intensywnego wysiłku. Wspiera zdrowie układu mięśniowego oraz działa jako naturalny konserwant.

Dianamed rozpoczyna badanie profesjonalnego preparatu na mięśnie dla psów

Dianamed, w kontekście swojego nowego preparatu na mięśnie dla psów, podejmuje ważny krok w zapewnianiu jego skuteczności i bezpieczeństwa poprzez testowanie produktu w gabinetach rehabilitacyjnych. Takie testy są kluczowe, aby sprawdzić efektywność składników i ich wpływu na zdrowie mięśni psów. Przeprowadzanie badań w kontrolowanych, profesjonalnych środowiskach zapewnia wiarygodne informacje o działaniu preparatu.

Rola tych testów jest nieoceniona, ponieważ pozwalają one na dokładną ocenę, jak preparat działa w praktyce, a nie tylko w teorii. Gabinety rehabilitacyjne zapewniają idealne środowisko do monitorowania postępów psów poddanych kuracji, pozwalając na obserwację zmian w obrębie tkanki mięśniowej, wytrzymałości, a także bada ogólnym stanie zdrowia w trakcie przyjmowania preparatu. Co na mięśnie dla psa będzie miało kluczowy, pozytywny wpływ.

Jeśli badania potwierdzą skuteczność i bezpieczeństwo preparatu, produkt Dianamed może stać się przełomowy w dziedzinie opieki zdrowotnej i rehabilitacji dla psów. Zastosowanie takich składników jak suszone żółtko jaja, HMB, L-glutamina, L-karnityna, chlorella, ekstrakt z żeńszenia syberyjskiego, ekstrakt z korzenia arktycznego, oraz witamina E, które zostały już zidentyfikowane jako korzystne dla zdrowia mięśni, mogą znacząco przyczynić się do poprawy jakości życia wielu psów, szczególnie tych aktywnych, pracujących, a także starszych, u których obserwuje się naturalne procesy starzenia i degeneracji mięśni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.dianamed.pl/wp-content/uploads/2022/07/Dianamed-uciete-600x110.png
O nas
ul. Szczęśliwicka 62, 02-353 Warszawa
+ 48 785 733 752
Newsletter