fbpx
 

Jak dbać o psie stawy?

2022-09-080
Czy podczas codziennych zabaw ze zwierzakiem zauważasz, że kuleje, porusza się bez pewności siebie? Co zrobić, gdy zamiast otaczać pupila miłością, Ty ciągle myślisz o tym, dlaczego ma trudności z poruszaniem się?

 

Dlaczego psy mają problemy ze stawami?

Problemy ze stawami mogą mieć różne przyczyny, jedną z najczęstszych jest dysplazja stawów biodrowych, która w zależności od rasy może dotyczyć nawet do 60% wszystkich psów danej rasy!

Czym jest dysplazja? Jest to poważna i bolesna choroba stawów, która może dotknąć Twojego psa. Jako właściciel czworonoga na pewno chcesz dowiedzieć się więcej o tym schorzeniu, które uniemożliwia normalne poruszanie się, a któremu trzeba zapobiegać. Jak się przed nią bronić?

Jak pomóc swojemu psu?

Oprócz dysplazji możemy mieć do czynienia ze zwyrodnieniem stawów. Do typowych objawów, które wskazują na chorobę zwyrodnieniową stawów u psów należy przede wszystkim utykanie i sztywność łap, a co za tym idzie – zmniejszona aktywność oraz brak zainteresowania zabawą. Chore psy wykazują niechęć do skakania, biegania, a także do wchodzenia po schodach.

Problem z poruszaniem się towarzyszy wielu chorobom, dlatego pierwsze kroki skieruj do gabinetu weterynaryjnego. Lekarz weterynarii ustali, co jest przyczyną schorzenia Twojego psa.

Inteligentna tabletka, która chroni stawy Twojego psa

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto wspomóc organizm Twojego pupila odpowiednią gamą składników aktywnych. Dianamed zawiera składniki, które wspomagają wzrost masy kości oraz minimalizują występowanie kontuzji kości i stawów. Unikatowa kombinacja składników membrany jaja kurzego oraz kolagenu wołowego typu II, hamują postępowanie zwyrodnień w stawach i w kręgosłupie.

Codzienne aplikowanie tabletek Dianamed poprawia ruchomość i elastyczność stawów, a także zmniejsza dolegliwości bólowe naszego psiaka.

Dianamed zawiera też naturalny składnik Sadenozylo-l-metioninę, która chroni funkcje poznawcze i spowalnia degradację układu nerwowego psa. Dlatego produkt polecany jest także psom starszym. Nie zapominajmy o szczeniakach! W ich przypadku Dianamed będzie równie skuteczny we wspomaganiu prawidłowego rozwoju dzięki codziennemu dawkowaniu.

Dianamed to skuteczna ochrona stawów Twojego psa

Ważne jest to, że dzięki dobrze skomponowanej recepturze tabletki, możesz aplikować ją dowolnie na czczo, bądź w towarzystwie karmy.

Dianamed został stworzony z myślą o zabieganych właścicielach zwierzaków. Podanie tabletki trwa tylko kilka sekund, nie musimy odmierzać miarką poszczególnych składników, ponieważ wszystko co potrzebne, zawarte jest w jednej tabletce! To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stosować skuteczną i profesjonalną profilaktykę oraz wspomaganie leczenia problemów ze stawami! Zadbaliśmy o wszystko tak, abyś Ty nie musiał/a się o nic martwić!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.dianamed.pl/wp-content/uploads/2022/07/Dianamed-uciete-600x110.png
O nas
ul. Szczęśliwicka 62, 02-353 Warszawa
+ 48 785 733 752
Newsletter